Росія має намір виділити в 2008 році 4 млн. дол. на соціальний розвиток районів базування Чорноморського флоту РФ у Криму.

Про це повідомив під час круглого столу «Базування Чорноморського флоту в Криму: нові умови чи нові проблеми?» радник-посланник Посольства РФ в Україні Всеволод Лоскутов.

«На наступний рік іде розмова про виділення 4 млн. дол.», - сказав він.

Російський дипломат нагадав, що в 2006 році Росія направила 10 млн. дол. на соціальний розвиток Севастополя, Феодосії і Гвардійська.

Лоскутов також вважає, що підписані в травні 1997 року базові угоди щодо розподілу ЧФ і його перебування в Криму - це «унікальні домовленості і компроміс, досягнутий Україною і Росією». За його словами, прецеденту подібного компромісу не було, повідомляє «УНІАН».

На думку Лоскутова, перебування ЧФ у Криму слід розглядати як «окремий чинник українсько-російських відносин, не потрібно його політизувати, використовувати в цілях, не зв'язаних з використанням флоту».

За його словами, сьогодні існує механізм врегулювання тих питань, які виникають в процесі перебування ЧФ в Криму, - підкомісія з питань функціонування ЧФ. Він повідомив, що восени планується провести шосте засідання цієї підкомісії. «Комісія працює інтенсивно, нормально, йде діалог», - відзначив він.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

355