Суспiльство

Володимир Литвин закликає владу не збанкручувати аграріїв

Таку заяву Володимир Литвин зробив під час поїздки у Вінницьку область, повідомили ForUm’у в прес-службі Литвина.

Лідер Блоку Литвина вважає, що закони які ухвалюються і ще будуть ухвалені на вимогу ВТО, призведуть до того, що українські аграрії збанкрутують і втратять свої права на землю.

Литвин наголосив на потребі переглянути умови законів, про введення нульового митного збору на ввезення до України аграрної продукції.

«Мито на аграрну продукцію навпаки, повинно бути підвищено, в іншому разі не вдасться захистити українських виробників», - заявив Володимир Литвин.

На його думку, скасування з 1 січня 2008 року єдиного податку для сільськогосподарських підприємств може мати серйозні наслідки для аграрної промисловості.

«Якщо замість цього податку аграрні підприємства будуть зобов'язані платити стільки ж, як і промислові підприємства, то це завдасть суттєвого збитку сільському господарству», - наголосив лідер Блоку Литвина.