Суспiльство

Президент вважає, що держслужбовці не повинні мати пільг

Президент України Віктор Ющенко наполягає, що в категорії державних службовців ніхто не повинен мати пільг і преференцій.

Як повідомили в прес-службі Президента, про це він сказав у середу, виступаючи на церемонії відкриття дитячого будинку сімейного типу в селі Гульськ Житомирської області.

Саме такий підхід, на думку Президента, дозволить країні підійти до прозорішого механізму управління фінансами держави, який стосується як економічних, так і соціальних питань. Ющенко підкреслив, що ця тема має «найбільше консолідувати політичні сили».

Президент переконаний, що відміна депутатської недоторканності з подальшим обмеженням пільг і преференцій для представників влади дозволить сформувати в Україні соціальну політику нової, вищої якості.

Кажучи про соціальну політику держави, Президент зазначив, що «при нинішньому економічному розвитку, ми повинні мати велику соціальну віддачу». «Це не популізм, а серйозний прозорий контроль над державними фінансами», - сказав він. Ющенко додав, що прозорий розподіл ресурсів, безумовно, дозволить сформувати нову соціальну політику, що радикально підвищить низку показників, зокрема рівень пенсій і заробітної плати, передає «УНІАН».

За соціальним блоком, на думку голови держави, має йти вирішення блоку економічних питань, які, зокрема, стосуються значних змін у фіскальній політиці. «Це все в жовтні буде запропоновано українському парламенту... я знаю, що деякі політичні сили вже в цьому контексті визначилися достатньо серйозно», – сказав Президент України.

«Думаю, після проведення чесних виборів, ми отримаємо той парламент, який сформує стабільну більшість, стабільну чесну і прозору українську владу», – додав Ющенко.