Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, пробуючи у вівторок з робочою поїздкою в Кіровоградській області, взяв участь у церемонії введення в експлуатацію пожежного депо Маловиськовського району і передав пожежникам аварійно-рятувальний автомобіль.
Приїзд міністра затримався майже на 5 годин, оскільки в цей час Шуфрич керував діями рятувальників у локалізації лісової пожежі в Херсонській області. Весь цей час більше ста людей, серед яких працівники особового складу МНС, журналісти і запрошені гості чекали міністра під пекучим сонцем. Під час виступу Шуфрича одна з дівчаток-підлітків, які зустрічали гостей хлібом-сіллю, знепритомніла від сонячного удару.
Виступаючи перед присутніми, Шуфрич вибачився за затримку, пояснивши її виникненням надзвичайної ситуації в Херсонській області. Лісову пожежу, яка охопила майже 4 тисячі гектарів лісу, він назвав найбільш масштабною за останніх 10 років в Україні, передає «УНІАН».
Міністр привітав присутніх з відкриттям оновленого пожежного депо в районі, вручив почесні грамоти і подяки МНС рятувальникам, а також зачитав накази про присвоєння чергових звань. Від міністерства в експлуатацію пожежної частини був переданий аварійно-рятувальний автомобіль.
Шуфрич сказав, що за роки незалежності в державі вдесятеро скоротилася кількість пожежних загонів. Цю тенденцію міністр пообіцяв зупинити.
«Ми збільшимо грошове забезпечення наших рятувальників. Є домовленість з урядом, що з 1 січня воно покращає до 70%», - заявив Шуфрич.
Відразу після відкриття пожежного депо Шуфрич вирушив вертольотом назад в Херсонську область.
