Суспiльство

Янукович зустрінеться з Фрадковим у Сочі

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович зустрінеться зі своїм російським колегою Михайлом Фрадковим 20 серпня в Сочі.

Про це Янукович повідомив у четвер журналістам у Харкові.

«Я планую поїздку в Сочі 20 серпня для зустрічі з прем'єр-міністром Фрадковим. Якщо в цей період часу, коли я зустрічатимуся з Михайлом Юхимовичем, буде Президент Росії в Сочі, то я думаю, звичайно, цієї зустрічі не уникнути», - сказав Янукович.

При цьому прем'єр підкреслив, що спеціальної зустрічі з Президентом Росії Володимиром Путіним у цей час не планується, - передає «УНІАН».

За словами Януковича, під час зустрічі з прем'єром РФ Фрадковим планується обговорити ряд питанням в області торговельно-економічних відносин. «Є гострі питання, які вже з'явилися і які ми, як то кажуть, глибоко дивлячись в очі один одному, повинні сказати правду і ухвалити якісь рішення, можливо компромісні, в пакеті і вирішити ці питання», - додав він.

Янукович підкреслив, що це є «звичайним стилем, який дозволяє постійно йти вперед, збільшувати товарообіг, задіювати потенціал обох країн. «Тому я ніколи не дозволю собі ігнорувати таку роботу, яка йде на користь нашій державі. Для нас це питання принципове», - сказав Янукович.