Суспiльство

Ющенко вітає відкриття Сорочинського ярмарку

Президент України Віктор Ющенко вітає організаторів, учасників і гостей Національного Сорочинського ярмарку.

Вітання оприлюднене на офіційному сайті Глави держави.

«Ярмарковий рух в Україні має давню історію. Споконвіку проводилися подібні заходи, але тільки один із них – Сорочинський, прославлений великим письменником Миколою Гоголем, став найвідомішим і загальнонаціональним», - відзначив у вітанні Ющенко.

За його словами, сьогодні – це великий щорічний ярмарок, зі своїми діловими і фольклорно-художніми традиціями, участь в якій беруть представники не тільки всіх регіонів України, а й багатьох закордонних країн.

Окремо Президент України вітає делегації з Грузії, Молдови, Росії, Польщі, Бразилії, Німеччини, США, Франції і Естонії, передає «УНІАН».

Ющенко побажав організаторам, учасникам і гостям ярмарку міцного здоров'я, щастя і добробуту.

Як повідомлялося, Національний Сорочинський ярмарок відбудеться 14 по 19 серпня 2007 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Офіційне відкриття ярмарку заплановане на 15 серпня.

Нинішній ярмарок є великою комплексною програмою підготовки до святкування 200-ліття з дня народження М.В.Гоголя.