На засіданні Кабміну в середу перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров розповів, чому на залізниці трапляються аварії. Про це повідомляє кореспондент ForUm'у.
«Не дивлячись на популістські гасла деяких псевдо-опозиціонерів, аварії, наприклад на залізниці, відбуваються переважно через катастрофічну зношеність основних фондів, яка досягла 85%, на превеликий жаль», - сказав віце-прем'єр.
За словами Азарова, статистика свідчить про те, що при значному зростанні обсягів перевезень, кількість аварій зменшується, не дивлячись на зношеність основних фондів. «Аварійність на транспорті залежить не від прізвища міністра, а від того, як держава піклується про оновлення і модернізацію, тому ми ще рік назад говорили про необхідність посилення інвестиційної та інноваційної складової розвитку економіки, за що нас критикували так звана опозиція і Президент», - сказав Азаров.
Віце-прем'єр проінформував, що уряд запланував за рік модернізувати 1 тис. 375 км. залізничних колій. Він додав, що вже відремонтовано 900 км.
