Суспiльство

Азаров «повісив» провину за підвищення тарифів на Єханурова

Перший віце-прем'єр, міністр фінансів Микола Азаров відкриваючи засідання Кабміну в середу, назвав головну причину підвищення тарифів на гарячу воду і опалення.

Про це повідомляє кореспондент ForUm’у.

«Політика уряду Тимошенко і рішення уряду Єханурова привели до зростання вартості на газ і електроенергію більше, ніж вдвічі. Це стало головною причиною зростання плати за гарячу воду та опалення. У теж час уряд Януковича провів необхідні заходи для пом'якшення такого цінового удару для громадян», - сказав Азаров.

За його словами, уряд Януковича зупинив необґрунтоване зростання цін на послуги ЖКГ. Віце-прем'єр нагадав, що Президент України Віктор Ющенко заявив, що в Україні скоротився рівень міжнародних інвестицій. «насправді, приріст іноземних інвестицій за перший квартал поточного року склав приблизно мільярд доларів США. При цьому інвестиції якісно змінилися. Якщо в попередні роки іноземці переважно вкладали кошти у фінансовий сектор (економіки України – ред.), то цього року вони почали активно інвестувати в промисловість і будівництво», - підкреслив міністр фінансів.

Він проінформував, що вітчизняні підприємства почали вкладати кошти в розвиток власного виробництва.