До Конституційного суду України в понеділок, 23 липня, надійшло подання 46 народних депутатів щодо відповідності Конституції указу Президента «Про призначення позачергових виборів до Верховної Ради України» від 5 червня 2007 року.
Про це повідомляє прес-служба Конституційного суду.
Конституційне подання передане на вивчення в секретаріат КС.
Конституційні подання з цього ж питання від 15 червня і 3 липня цього року Секретаріат КС повертав їх авторам через неналежне оформлення, інформує прес-служба КС, передає «Інтерфакс-Україна».
Як повідомлялося, згідно з указом Президента від 5 червня цього року, позачергові вибори у Верховну Раду мають відбутися 30 вересня поточного року.
Указ від 5 червня - третій за рахунком про проведення позачергових виборів. Глава держави підписав цей указ на виконання спільної заяви Президента, прем'єра і голови Верховної Ради про заходи щодо виходу країни з кризи і враховуючи рішення найвищих керівних органів блоків БЮТ і «Наша Україна» про дострокове припинення повноважень своїх народних депутатів.
Як повідомлялося, 2 квітня Президент підписав указ про достроковий розпуск парламенту і призначення дострокових виборів до Верховної Ради на 27 травня 2007 року. Потім 26 квітня Президент підписав другий за рахунком указ про призначення позачергових виборів на 24 червня.
