Суспiльство

Ющенко починає візит до Угорщини

Президент України Віктор Ющенко 10-11 липня здійснить державний візит до Угорської Республіки.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, головна мета візиту – подальше поліпшення двосторонніх відносин і пожвавлення співпраці в торговельно-економічній і гуманітарній сферах.

10 липня Президент України зустрінеться з Президентом Угорської Республіки Ласло Шойомом, прем'єр-міністром ВР Ференцем Дюрчанем і головою Державного Зібрання ВР Каталін Сілі. Цього ж дня Ющенко виступить перед представниками політичних і бізнесових кіл Угорщини, - передає «УНІАН».

11 липня Глава Української держави проведе зустріч з активом Республіканського органу самоврядування українців Угорщини і членами президії Європейського конгресу українців. Програмою візиту передбачено, що Ющенко огляне Дунайський металургійний комбінат «Дунаффер». Крім того, в другий день державного візиту Президент України і Президент Угорщини відкриють у Будапешті пам'ятник Тарасу Шевченку.