У ресторані фешенебельного готелю «Каса Фустер» в передмісті Барселони чи вдома, в Донецьку, - прем'єр-міністр так і не вирішив, де відсвяткувати свій 57-й день народження. Дилема тим більше складна, якщо врахувати, що лікуючий лікар Пако Бріоскі бажає продовжити термін амбулаторного лікування політика в Іспанії.

Депутати Партії регіонів поздоровляють прем'єр-міністра в особистому порядку і спільного подарунку не готували. Більшість з них обмежилася скромними знаками уваги - листівками і сувенірами: Вадим Колесніченко, наприклад, надіслав Януковичу листівку з видами Донецька, а Тарас Чорновіл привітав по телефону.

«Віктор Федорович не любить пильної уваги до своєї персони, тому не хоче влаштовувати шикарних прийомів на свою честь, - розповів «Комсомолці» Михайло Поживанов. - Єдине, чого він дуже хотів, - це відзначити день народження з своєю сім'єю - наскільки я знаю, син Віктор і Людмила Олександрівна готуються зробити йому сюрприз і прилетіти до нього до Іспанії», передає «Комсомольська правда» - Україна».

Помічник молодшого Януковича не зміг підтвердити цю інформацію: Віктор Вікторович не велів розказувати, щоб не псувати сюрприз, приготований для батька. Але, за словами помічника, подарунок сина буде «стильним і напевно сподобається Віктору Федоровичу».

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

792