Свiт

В Іспанії оголошено траур

В Іспанії 26 червня оголошено Днем національного трауру у зв'язку із загибеллю на півдні Лівану шести іспанських військових зі складу миротворчих сил ООН.

«Уряд оголошує вівторок, 26 червня, Днем національного трауру у зв'язку з трагічною загибеллю військовослужбовців у Лівані», - мовиться в повідомленні кабінету міністрів Іспанії, поширеному в понеділок.

В повідомленні наголошується, що «вівторок оголошений днем трауру у зв'язку з тим, що цього дня до Іспанії будуть доставлені з Лівану тіла загиблих», передає РІА «Новини».

Військовослужбовці зі складу іспанської парашутної бригади, що патрулюють територію на бойовій машині піхоти, загинули в неділю під час вибуху легкового автомобіля, начиненого вибухівкою, який був припаркований на шляху патруля.

Іспанські спецслужби підозрюють, що «теракт скоїли бойовики угрупування «Фатх-аль-іслам», пов'язаної з «Аль-Каїдою», які недавно опублікували загрози на адресу сил ООН.

Серед загиблих у теракті в Лівані три колумбійці, завербовані в іспанську армію, і троє громадян Іспанії. Два іспанці отримали поранення.