Питання будівництва газогону «Богородчани-Ужгород» Україна і Росія розглянуть ближче до вересня.
Про це заявив прем'єр-міністр України Віктор Янукович у п'ятницю в Москві на прес-конференції після закінчення другого засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.
За його словами, на сьогоднішньому засіданні сторони домовилися вирішити це питання з урахуванням партнерських відносин України, Росії, середньоазіатських країн і європейських споживачів. «Ми врахуємо всі складові в підходах до вирішення цього питання», - підкреслив Янукович, передає «УНІАН».
За його словами, є дуже велика перспектива «отримання чергової можливості експортного каналу поставок газу від 5 до19 млрд. куб. м».
У свою чергу прем'єр-міністр РФ Михайло Фрадков зазначив, що в контекст цього питання Росія має намір привнести інтереси своїх компаній. «Ми прагнемо вкласти інтереси російських компаній, зокрема «Газпрому», брати участь у газотранспортній системі України - питання, яке раніше обговорювалося на рівні керівників наших країн. І питання «Богородчаны-Ужгород» - це одна з ланок широкої постановки питання, більш глибокої співпраці між нашими країнами в газовій сфері», - заявив Фрадков.
