Суспiльство

Ющенка звинуватили у використовуванні адмінресурсу

Народний депутат України з фракції КПУ Євгеній Мармазов вважає, що майбутні парламентські вибори стануть «найбруднішими» в історії виборчого процесу в Україні. Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни, - передає кореспондент ForUm’у.

Він обурився тим, що виборча кампанія в Україні ще і не починалася, а опозиція і Президент «на повну силу включили адміністративний ресурс. «Ющенко не тільки відкрито став на сторону опозиції, назвавши її демократичною коаліцією, він фактично став її організатором, ефективно включився в боротьбу, як він виразився на недавній прес-конференції «за кожний відсоток цієї коаліції».

Мармазов нагадав, що згідно з законом про політичні партії, органам державної влади і найвищим урядовцям забороняється надавати привілегії тим або іншим політичним партіям, і відзначив, що сьогодні «ця вимога безцеремонно» і цинічно порушується».

«На виконання протизаконних вимог Ющенка зорієнтована вся президентська вертикаль, і більшість глав облдержадміністрацій щосили зайнялася забезпеченням перемоги «помаранчевих» на виборах», - підкреслив парламентарій і, звертаючись до депутатів сказав: «Я вважаю, що ми повинні зажадати від Центрвиборчкому і Генеральної прокуратури повною мірою використовувати представлені їм повноваження і закликати до порядку тих, хто порушує закон і Конституцію. Це в наших силах і ми повинні це зробити».