Кабінет Міністрів України виділив кошти на «здійснення невідкладної евакуації до України з території Палестинської Національної Автономії українських громадян та членів їх родин». Про це говориться у відповідному розпорядженні Кабміну N425-р від 15 червня 2007 року.
Зокрема, уряд виділив Міністерству закордонних справ України 450 тис.грн. для здійснення евакуації в Україну з Палестини українських громадян і членів їх сімей у зв'язку з політичною ситуацією, яка склалася в цій державі.
Також Міністерству фінансів доручено здійснити вказані витрати за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету. Після здійснення евакуації МЗС має подати до кінця поточного року Мінекономіки, Мінфіну і Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням, передає «ЛІГА».
Нагадаємо, раніше міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що оборонне відомство в тісній взаємодії з Міністерством закордонних справ України готове у будь-який час здійснити операцію з евакуації українських громадян з Близького Сходу.
У четвер бойовики «Хамас» узяли штурмом останні об'єкти в Газі, що перебувають під контролем силових структур, вірних Президенту Махмуду Аббасу і його партії ФАТХ, у тому числі президентську резиденцію, яка була розграбована.
Аббас, що був на Західному березі річки Йордан, звинуватив «Хамас» у державному перевороті на території палестинського середземноморського анклава і ввів надзвичайний стан, заявивши про формування нового уряду, який очолив колишній Міністр фінансів Салам Файяд.
