В Україні зростання промислового виробництва в травні 2007 року проти травня 2006 року склало 9,9%, в січні-травні - 12,1%.
Такі дані повідомили в Державному комітеті статистики.
Як наголошується в повідомленні, в травні проти квітня 2007 року зафіксовано зростання промислового виробництва на рівні 2%.
За даними Держкомстату, зростання об'ємів промвиробництва в травні 2007 року проти травня 2006 року по галузях склало: добувна промисловість – 1,3%, в видобутку паливно-енергетичних корисних копалин - спад 3,6%, у видобутку корисних копалин, крім паливно-енергетичних - зростання 7,4%.
В оброблювальній промисловості зростання виробництва в травні 2007 року проти травня 2006 року склало 11,3%, у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів - на 12,6%.
В легкій промисловості зафіксований спад об'ємів виробництва на рівні 2,5%: в текстильній промисловості і пошитті одягу, хутра і виробів з нього – спад 5,4%, у виробництві шкіри, виробів з неї – зростання 7,6%.
В обробці деревини і виробництві виробів з неї, крім меблів, зростання об'ємів виробництва в травні 2007 року проти травня 2006 року склало 21,1%, в целюлозно-паперовій промисловості, видавничій справі зафіксовано зростання на рівні 8,5%, об'єми виробництва коксу і продуктів нафтопереробки залишилися на колишньому рівні, передає «УНІАН».
В хімічній і нафтохімічній промисловості зафіксовано зростання об'ємів виробництва на рівні 3,8%, у тому числі, в хімічному виробництві спад склав 0,02%, у виробництві гумових і пластмасових виробів – 16,5%.
У виробництві інших неметалічних мінеральних виробів (будматеріалів, стекловиробів) зростання склало 18,3%.
В Держкомстаті повідомили, що в квітні 2007 року в металургії і виробництві готових металевих виробів, у порівнянні з квітнем 2006 року, зростання виробництва склало 10,3%, в машинобудуванні - 23,9%, при цьому у виробництві машин і обладнання зафіксовано зростання на рівні 13,1%, виробництві електричного і електронного і оптичного обладнання - на 15,4%, виробництві транспортного обладнання - на 36,7%. У виробництві і розподілі електроенергії, газу і води - на 6,6%.
В Україні зростання промислового виробництва в квітні 2007 року проти квітня 2006 року склало 12,3%, в січні-квітні - 12,5%, в квітні проти березня 2007 року зафіксований спад промислового виробництва на рівні 3,1%.
