Суспiльство

У центрі Києва заборонили будувати багатоповерхівки

У центрі Києва заборонено будувати висотні і нестандартні будівлі.

Як повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації, київський мер Леонід Черновецький підписав розпорядження «Про захист історико-культурного середовища і припинення хаотичної забудови історичної частини м. Києва».

Згідно з розпорядженням заборонено розміщення і проектування висотних будинків у рамках центральної планувальної зони міста.

У другому півріччі 2008 року почнеться реконструкція Андріївського узвозу, що передбачає ремонт і заміну інженерних мереж, освітлення, відновлення архітектурних цінностей, реставрацію мостової, передає «Інтерфакс-Україна».

Крім того, як повідомляє прес-служба, в Головне управління містобудування, архітектури і міського середовища проектна документація на будівництво багатоповерхівок в районі Музею народної архітектури в Пирогово не подавалася і не узгоджувалася. За словами начальника цього управління Василя Присяжнюка, будь-які проектні рішення на будівництво в охоронних зонах Державного музею народної архітектури і побуту України погоджуються з державними органами.