Республіка Хорватія може лібералізувати візовий режим для України.
Про це повідомив Президент Хорватії Степан Месич на прес-конференції після зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком.
За його словами, існуючий візовий режим стає все більшою перешкодою у розвитку співпраці між країнами та розвитку хорватської економіки.
Месич вважає, що лібералізація візового режиму сприятиме збільшенню кількості українських туристів у Хорватії.
Користуючись нагодою, Месич повідомив, що направив листа своєму міністру закордонних справ, в якому вимагає на користь розвитку відносин Хорватії з багатьма країнами, не тільки з Україною, ухвалити рішення про лібералізацію, спрощення візового режиму, передає «УНІАН».
При цьому, підкреслив він, необхідно врахувати і вступ Хорватії до Європейського Союзу в недалекому майбутньому.
У свою чергу Президент України повідомив, що через декілька днів відбудуться консультації між міністерствами закордонних справ країн про вишукування оптимального механізму видачі віз. За словами Ющенка, він з оптимізмом дивиться на процес спрощення візового режиму для українців.
