Суспiльство

Перерву в роботі парламенту продовжили до 15.00

Перерву в засіданні Верховної Ради України продовжено до 15.00. Про це журналістів повідомив працівник комендатури ВР з посиланням на слова першого заступника голови парламенту Адама Мартинюка.

О 14.00 журналістів не впустили в ложу преси у зв'язку з повідомленням про замінування ВР. Зокрема, ложу преси оглядали працівники охорони з собакою. Після надходження анонімного повідомлення про замінування з будівлі парламенту терміново були евакуйовані всі люди. Ніяких вибухонебезпечних предметів у ВР не знайдено, передає «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, близько 11.00 голова ВР Олександр Мороз оголосив у парламенті перерву до 14.00. Мороз пояснив, що за цей час необхідно узгодити розбіжності, що існують між фракціями, щодо пакету документів, необхідного для проведення дострокових виборів.

В середу ВР повинна прийняти ряд законів, необхідних для підготовки до проведення дострокових парламентських виборів.