Сьогоднішнє захоплення Генпрокуратури України це спроба державного перевороту в країні. Про це в інтерв'ю журналістам заявив глава МВС Василь Цушко.
«Все, що сьогодні відбувається в Генпрокуратурі - це перша спроба державного перевороту», - відзначив міністр.
Як розповів Цушко, невідомі особи в цивільній формі заблокували вхід до Генпрокуратури. «Мене як міністра внутрішніх справ ці люди не пускали до Генерального прокурора. На якій підставі?» - запитує він.
Міністр сказав, що він був запрошений на колегію в Генпрокуратуру, а його не пускали.
«Я - вища посадова особа у системі МВС» - нагадав міністр.
Цушко заявив, що ближче до вечора в Генпрокуратурі буде порушена кримінальна справа за фактом захоплення будівлі Генпрокуратури. «І тоді розберемося, хто винуватий і в чому», - підсумував він.
Міністр підкреслив, що не можна допускати беззаконня і вже пора зупинитися всім. «Я не допущу силового сценарію, з боку ніякої політичної партії», - сказав він.
Ганна Ліщук
