Архiв

В Ялті під обвалом будівлі загинув робітник

В Ялті (Крим) під час робіт з розбору конструкцій на території колишнього рибного заводу під обвалом будівлі загинув монтажник - житель Києва, 1960 року народження. Про це повідомили в прес-службі Головного управління МНС України в Автономній Республіці Крим.

Повідомлення про задимлення в районі колишнього рибного заводу поступило в МНС учора увечері. Після прибуття на місце події було встановлено, що на території колишнього рибзаводу йшли роботи з розбору конструкцій, внаслідок чого стався обвал будівлі. «Чоловік - житель Києва, виконував роботу монтажника, потрапив під обвал, де і загинув», - розказали в кримському Главку МНС, передає «УНІАН».

Це не єдиний випадок, що стався минулої доби в Ялті. Так, 15 травня об 11.23 ялтинські співробітники МНС від чергового служби «03» отримали повідомлення про те, що в Ялті з 4-го поверху одного з будинків впала жінка, 1959 року народження. Лікарем швидкої допомоги була констатована смерть жінки.