Суспiльство

Піскуну радять порушити справу проти Гелетея?

Коаліція хоче почути позицію Генерального прокурора України Святослава Піскуна щодо заяв Валерія Гелетея про загрозу життю деяких державних діячів, а також інформацію про те, як ГПУ на них реагуватиме. Про це кореспонденту ForUm’у заявив народний депутат з фракції СПУ Василь Волга.

« На превеликий жаль, я не Генеральний прокурор, але якби милістю Господа так стали зірки, що я зараз був би на місці Генерального прокурора, то по Гелетею кримінальну справу вже було б порушено, і він би був вже затриманий», - сказав нардеп.

Волга зізнався, що його цікавить питання, чи спілкується Гелетей з кримінальними авторитетами. На думку нардепа, заяви Гелетея соціально небезпечні.

Проте Волга не вірить в те, що Генпрокурор Святослав Піскун порушить кримінальну справу проти Гелетея. «Насправді, мені здається, що Піскун – найідеальніший прокурор в ситуації, яка склалася. Він найхитріший, самий самодостатній, скажімо так, людина, яка навіть це крісло отримала, обдуривши і обігравши всіх. Тобто насправді, він нікому за це не зобов'язаний», – відзначив парламентарій і додав, що Піскун став Генпрокурором завдяки своїй хитрості і мудрості.

Волга вважає, що Піскун і далі залишатиметься таким же «нейтральним» і не втручатиметься в політичний процес.