Суспiльство

Прикордонники вилучили у двох росіян патрони і пістолет

У вихідні дні харківські прикордонники вилучили у двох громадян Росії бойові патрони і пневматичний пістолет.

Як повідомив прес-секретар Харківського прикордонного загону Дмитро Горкольцев, в обох випадках контрабандного перевезення зброї через кордон на легкових автомобілях вона була знайдена у схованці за допомогою службових собак.

Зокрема, 11 травня в пункті пропуску «Гоптовка» в автомобілі «Мерседес» під сидінням водія - жителя Рязані - було вилучено 15 патронів 12 калібру.

12 травня в пункті пропуску «Піски» в особистих речах жителя Чувашії був вилучений пневматичний пістолет «Байкал», який він намагався провезти в автомобілі «Москвич», передає «УНІАН».

Обидва порушники не дали виразної відповіді, для чого вони ввозили зброю до України. До з'ясування причин несанкціонованого озброєння, громадяни Росії передані слідчим органам, повідомив Горкольцев.