Віце-прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що після повернення прем'єр-міністра Віктора Януковича з Барселони має відбутися його зустріч з Президентом України Віктором Ющенком. Про це Азаров заявив, відкриваючи засідання Кабміну, передає кореспондент ForUm’у.
За словами віце-прем'єра, зустріч має підвести підсумок роботи з врегулювання ситуації в країні.
«Ми запропонували провести зустріч прем'єр-міністра, Президента і робочої групи для того, щоб обговорити на цій зустрічі завдання, які стоять перед нами і те, як ми реалізуємо робочий план. Вчора була прийнята пропозиція про організацію зустрічі, проте прем'єр-міністра не дочекалися. Зустріч пройшла без прем'єр-міністра», - відзначив Азаров.
За словами віце-прем'єра, Янукович має повернутися в Україну сьогодні. Нагадаємо, 8 травня прем'єр-міністру зробили в Барселоні операцію на коліні.
