Суспiльство

В Партії регіонів не виключають блокування із СПУ

В Партії регіонів не виключають блокування із СПУ

Один з лідерів Партії регіонів Борис Колесников не виключає можливості блокування Партії регіонів і СПУ на дострокових парламентських виборах.

Про це він повідомив журналістів перед початком засідання робочої групи щодо підготовки дострокових парламентських виборів.

Відповідаючи на питання журналістів, Колесников сказав, що тема ще не обговорювалася. За його словами, ще не визначений виборчий контент, не визначені терміни виборчої кампанії, немає реєстру виборців, Партія регіонів не має представництва в ЦВК. Колесников додав, що поки вирішуються технічні питання.

На уточнююче питання журналістів, чи розглядається все ж таки така можливість, Колесников відповів: «Нічого неможливого немає». При цьому він додав, що Партія регіонів і її нові партнери на майбутніх виборах наберуть найбільшу кількість голосів, передає «УНІАН».

Як раніше повідомляв ForUm, заступник керівника фракції Партії регіонів Михайло Чечетов не виключає можливіст, що Партія регіонів піде не самостійно на вибори, а в блоці.

Зокрема, він не виключає можливості блокування з КПУ і СПУ. «Ми дивитимемося, яким чином можна досягти максимального результату на парламентських виборах», - підкреслив депутат.