Народному депутату України Тарасу Чорноволу достовірно нічого не відомо про те, що нібито Президент України Віктор Ющенко написав листа голові КСУ Івану Домбровському. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, він повідомив в інтерв'ю парламентських журналістам.
Проте він підкреслив, що якщо ці чутки підтвердяться, то це означатиме підтвердження факту тиску Президента на КСУ. «Мені про це нічого не відомо, але якщо з'являться якісь листи з приводу справи, яка розглядається., то це буде абсолютно прямий тиск, і я думаю, що після цього важко шукати діалог з Ющенком після закінчення всієї цієї епопеї», - заявив парламентарій.
Як раніше повідомляв ForUm, представник Президента України в КСУ Володимир Шаповал розповів про те, що Глава держави написав листа голові Конституційного суду Івану Домбровському, в якому попросив публічно розповісти, чи були порушення регламенту КС під час «розпису справи» про відповідність Конституції України Указу Президента про дострокове припинення повноважень Ради.
Шаповал відзначив, що відповідно до закону про Конституційний Суд, а також регламентом цього суду, саме голова повинен «розписувати справи» між суддями-доповідачами. В той же час, за інформацією Шаповала, 3 квітня заступник голови КС Валерій Пшеничний розписав цю справу, не дивлячись на те, що Домбровський був на робочому місці».
