Депутати Дніпропетровської міської ради на позачерговій сесії у понеділок прийняли звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, в якому говориться про неможливість проведення дострокових парламентських виборів 27 травня поточного року.
Депутати мотивують неможливість проведення дострокових парламентських виборів відсутністю окружних виборчих комісій, які мали б бути створені, згідно з законодавством до 7 квітня.
Крім того, на думку депутатів, на сьогодні немає можливості виконати норми закону про вибори народних депутатів стосовно створення робочих груп з обліку виборців, не визначений порядок перерахування необхідних коштів для складання списків виборців, передає «Інтерфакс-Україна».
За ухвалення звернення проголосувало 72 депутати з фракцій Партії регіонів, Блоку Лазаренка, Комуністичної партії і блоку «Не так», проти - 16 депутатів з фракцій «Батьківщина» і «Наша Україна». Всього в Дніпропетровській міськраді 120 депутатів.
Перед початком позачергової сесії понад 100 прихильників БЮТ пікетували міськраду з вимогами проведення в Дніпропетровську дострокових виборів до Верховної Ради. Учасники пікету звернулися до депутатів з проханням не приймати ніякого звернення, а готуватися до виборів. Пікетники тримали гасла «Депутати міськради! Не перетворюйтеся в Донбасраду!», а також гасла з вимогою виконати Указ Президента від 2 квітня.
2 квітня Президент України оприлюднив указ про розпуск парламенту і призначення позачергових виборів на 27 травня 2007 року.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом