Координатор парламентської більшості, лідер фракції Партії регіонів Раїса Богатирьова заявляє, що нинішня політична криза лише посилила відповідальність коаліції за виконання зобов'язань, що стосуються вступу України до Європейського Союзу.

Як повідомили в прес-службі Богатирьової, про це вона сказала 11 квітня під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції Жаном-Полем Везіаном.

Зокрема, під час бесіди сторони обговорили питання про підписання нової посиленої угоди між ЄС і Україною. При цьому Богатирьова виразила упевненість, що нинішня політична ситуація не вплине на зовнішньополітичний імідж України. «Для Києва інтеграція до європейських структур залишиться стабільною зовнішньополітичним пріоритетом», - заявила вона.

Кажучи про розв'язання політичної кризи в Україні, посол Франції виразив надію, що всі гострі проблеми повинні вирішуватися виключно в конституційному полі, передає «УНІАН».

У свою чергу Богатирьова запевнила, що «коаліція національної єдності в своїй діяльності завжди керується виключно розпорядженнями Конституції і здійснює свою політичну діяльність на користь всієї української нації». Тому координатор парламентської більшості виключає будь-які силові цивільні протистояння.

«Україна - цивілізована держава і політичний конфлікт, який спровокований опозицією, повинен вирішитися в Конституційному суді. Його вердикт повинен стати не тільки способом поведінки Президента України і всіх політичних сил, але і офіційною причиною для нового формату діалогу», - заявила український політик.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

378