Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що БЮТ і «Наша Україна» підуть на дострокові парламентські вибори окремо, але при взаємній координації дій. Про це вона сказала у вівторок на прес-конференції в Києві.
На її думку, якщо «Наша Україна» і БЮТ підуть на вибори «двома демократичними колонами… ми візьмемо більше голосів». «Але йтимемо в системі взаємної координації, а не взаємопригнічення», - сказала Тимошенко. При цьому вона висловила впевненість, що «демократичні сили достатньо переконливо виграють ці вибори», передає «УНІАН».
На питання журналістів, яке торкалося майбутнього списку БЮТ, Тимошенко відповіла: «Всі депутати нашої фракції, які витримали спокуси… як батоги, так і пряники, всі ці депутати будуть у прохідній частині списку. Всі зрадники, звичайно, ні».
