Не встиг колишній мер Нью-Йорка республіканець Рудольф Джуліані оголосити про намір балотуватися в президенти в 2008 році, як на вулиці Манхеттена у супроводі батьків виїхали в колясках немовлята з написом «Руді-2008» на нагрудниках.
Цій скороченій і демократичній формі свого імені Джуліані віддає перевагу і в політичному житті, назвавши свій офіційний виборчий сайт «Приєднуйся до Руді!».
Ім'я політика тепер фігурує не тільки на нагрудниках, а й на повзунках та майках для немовлят, передає РІА «Новини».
Для дорослого електорату Джуліані випущені бейсболки і футболки з аналогічними написами.
Передвиборчий штаб кандидата також приступив до виробництва «іменних» ґудзиків, кухлів і стикерів.
«Якщо республіканці не зможуть привернути на свій бік нейтральний електорат, то наступні президентські вибори виграють демократи», - сказав РІА Новини Стів Меленга, радник Джуліані і почесний член Інституту Манхеттена.
Серед демократів у рейтингах претендентів на крісло в Білому Домі поки лідирує сенатор від Нью-Йорка і колишня перша леді Хілларі Клінтон.
Її воскова фігура вже авансом недавно поміщена в нью-йоркський музей мадам Тюссо серед видатних діячів політики і мистецтва.