Суспiльство

Депутати зібралися в Раді через листи-звернення Президента

Необхідність проведення зборів народних депутатів пов'язана з листом-зверненням Президента України Віктора Ющенка до Верховної Ради України та політичною ситуацією в державі.

Про це під час відкриття цих зборів сказав перший заступник голови ВР Адам Мартинюк.

Як відомо, наразі голова Верховної Ради України Олександр Мороз перебуває з візитом в Китайській Народній Республіці.

Мартинюк при цьому відзначив, що необхідність скликання цих зборів пов'язана також з тими розмовами, які відбуваються в суспільстві «навколо Верховної Ради». Він підкреслив, що в сесійному залі є народні депутати, що входять в парламентську коаліцію, а представники опозиції не беруть участі в цих зборах, передає «УНІАН».

За словами Мартинюка, «це їх право – брати чи не брати участь».

У сесійному залі майже у повному складі присутні фракції Партії регіонів, СПУ і КПУ, а також декількох депутатів з фракції «Наша Україна» і БЮТ, які днями ввійшли до парламентської коаліції.

На початку зборів Мартинюк зачитав лист-звернення Президента України до Верховної Ради, який був оприлюднений вчора.