Чергові заяви члена парламентської фракції Партії регіонів Василя Кисельова - суцільна маячня. Так вважає постійний представник Президента в парламенті Роман Зварич.
За повідомленням прес-служби «Нашої України», Зварич відзначив, що вчорашня заява Кисельова - це «маячня». «Адже якщо не виконувати укази Президента, тоді я не знаю, в якій ситуації опиниться наша держава», - сказав політик, додавши, що «від реплік Кисельова пахне антиконституційним переворотом».
«Укази Президента, які видаються в рамках його компетенції, згідно з ст. 106 Конституції України, зобов'язані виконуватися, - пояснив постійний представник Глави держави в парламенті. - По-друге, Верховна Рада не уповноважена призначати дострокові вибори Президента», передає «ЛІГА».
Крім того, урядовець нагадав, що для дострокових виборів Глави держави необхідно достроково припинити повноваження діючого Президента. «Це може відбутися тільки в чотирьох випадках, передбачених Конституцією: імпічмент, особиста заява Президента про відставку, припинення повноважень у зв'язку із станом здоров'я або смертю».
Нагадаємо, в середу в ефірі «5 каналу» один з керівників фракції Партії регіонів Василь Кисельов заявив, що якщо Віктор Ющенко підпише Указ про розпуск парламенту, то Верховна Рада його ігноруватиме і призначить дострокові вибори Президента.
