Парламент не має наміру підтримувати законопроект про опозицію, внесений Юлією Тимошенко. Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради, комуніст Адам Мартинюк.
За повідомленням прес-служби КПУ, Мартинюк відзначив, що закону про опозицію в Україні не буде, оскільки це суперечить нормам парламентської демократії. «Такого закону немає ні в одній європейській країні», - сказав політик.
«Сьогодні вся Верховна Рада діє відповідно до свого Регламенту. Якщо ж затвердити окремий Закон про опозицію, то в парламенті з'явиться привілейована частина депутатського корпусу, яка неподільно користуватиметься всіма благами опозиції, передбаченими в законопроекті Тимошенко, що абсолютно неприпустимо», - підкреслив нардеп, передає «ЛІГА».
Нагадаємо, 12 січня 2007 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект «Про парламентську опозицію». За таке рішення проголосували 362 народні депутати. Документ визначає основи і гарантії здійснення опозиційної діяльності у Верховній Раді України. Остання визначається як діяльність парламентської опозиції в парламенті, направлена на контроль за діяльністю парламентської більшості і Кабінету Міністрів України, критику їх діяльності, пропозицію і реалізацію програми розвитку України і шляхів її реалізації.
