Суспiльство

Житель Луцька «замінував» Генконсульство Польщі

В Луцьку місцевий житель «замінував» приміщення Генерального консульства Республіки Польща.


Як повідомили в ЦЗГ УМВС України у Волинській області, 20 березня близько 12-ти годин у чергову частину міськвідділу Луцька міліції поступило повідомлення від невідомого громадянина про те, що в приміщенні Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку знаходиться вибуховий пристрій.


Як з'ясувалося під час оперативно-розшукових заходів «анонімом» виявився 58-річний непрацюючий місцевий житель. Оскільки його вдалося відразу затримати, щоб уникнути паніки серед присутніх громадян, роботу консульства не припиняли.
Як відзначено в повідомленні, таким чином чоловік на свій розсуд намагався розібратися з проблемою постійних черг біля консульства, пробок у цій частині міста. «Можливо, злякавшись вибуху, нескінченна черга зникне», - так правопорушник пояснив свій вчинок працівникам міліції, передає «УНІАН».


Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Дана стаття за неправдиве повідомлення про підготовку вибуху із загрозою загибелі людей передбачає покарання у вигляді штрафу або арешт до шести місяцем, або навіть обмеження свободи на строк до трьох років.