Суспiльство

Турчинов: Українську владу будують на зраді

Один з лідерів фракції БЮТ Олександр Турчинов назвав голосування за призначення Анатоля Кінаха міністром економіки України демонстрацією того, що зрада стає фундаментом побудови української влади. Про це, відповідаючи на питання кореспондента ForUm’у, він заявив в інтерв'ю парламентським журналістам у середу.

«Я не думаю, що на зраді можна побудувати щось хороше», - сказав Турчинов.

На його думку, Кінах готовий отримати посаду навіть «при окупаційному режимі, лише б вона була». Кажучи про тих БЮТівців, які голосували за призначення Кінаха міністром економіки, нардеп відзначив: «Ви ж знає, у нас давно є люди, які фактично приєдналися до коаліції ще чотири місяці тому».

Що стосується голосів членів «Нашої України», то Турчинов підкреслив, що підтримали призначення Кінаха ті депутати, які виходять з фракції разом з ним.

Як раніше повідомляв ForUm, народні депутати України підтримали кандидатуру Анатолія Кінаха на посаду голови Міністерства економіки. За таке рішення проголосували 255 народних обранців, передає кореспондент ForUm’у.

Голоси розподілилися таким чином: Партія Регіонів - 185, БЮТ – 5, КПУ - 21, СПУ - 30, «Наша Україна» - 8, позафракційних -5.

Раніше, парламент звільнив з посади міністра економіки України Володимира Макуху. За таке рішення проголосував 251 народний депутат.

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович пояснив звільнення Макухи тим, що він переходить на іншу роботу. Правда, на яку саме, так і не уточнив.

Варто відзначити, що під час виступу глави уряду, фракція «Наша Україна» і БЮТ покинули зал засідання парламенту.

Подання на призначення Кінаха міністром економіки було зареєстровано в парламенті у вівторок увечері.

Лідер, який входить до блоку «Наша Україна», Партії промисловців і підприємців Кінах - другий номер виборчого списку блоку. На момент парламентських виборів був секретарем Ради національної безпеки і оборони (З 27 вересня 2005 року). До цього, з лютого 2005 року, займав пост першого віце-прем'єра.