Суспiльство

НБУ незадоволений роботою ЗМІ

Національний банк України підкреслює, що використовування офіційної банківської інформації для широкої публікації можливо тільки з посиланням на джерело її офіційної публікації.

Про це йдеться в повідомленні НБУ, передає «УНІАН».

«Вважаємо за необхідне відзначити, що згідно з ст. 68 Закону України «Про Національний банк України» використовування офіційної банківської інформації для широкої публікації можливо тільки з посиланням на джерело її офіційної публікації», - мовиться в повідомленні Нацбанку.

За інформацією прес-служби, поясненням такої заяви є те, що «останнім часом у деяких засобах масової інформації були опубліковані ряд статей про діяльність Національного банку України, які містять у собі спотворену інформацію».

В повідомленні указується, що фінансова інформація про діяльність Національного банку України регулярно надається Національним банком України відповідно до вимог чинного законодавства. Звітність Національного банку України публікується окремим виданням і розміщується на веб-сторінці Національного банку України в мережі Інтернет (www.bank.gov.ua) після перевірки і підтвердження незалежним зовнішнім аудитором і розгляду на засіданні Ради Національного банку України. Крім того, щокварталу, в газетах «Голос України» і «Урядовій кур`єр» публікується баланс Національного банку України