Суспiльство

Банківський кредит оновить столичний метрополітен

Депутати Київради дозволили Київському метрополітену і комунальному підприємству «Київпастранс» залучити на закупівлю рухомого складу кредити від Європейського банку реконструкції і розвитку.


Згідно з ухваленим рішенням, метрополітен має взяти кредит у розмірі 40 млн. євро, а «Київпастранс» - 60 млн. євро.


Заставою буде переданий пересувний склад і інше майно, яке буде придбане за рахунок залучених кредитів.


Планується, що ці кошти будуть направлені на закупівлю транспортних засобів в орієнтовній кількості – 60 вагонів метрополітену, 180 тролейбусів і 200 автобусів великої і надвеликої місткості, передає «УНІАН».


Згідно з документом, метрополітен і «Київпастранс» повинні передбачити при підготовці пропозицій про внесення змін до бюджету столиці на поточний рік і проектів рішення про бюджет Києва на наступні роки кошти, необхідні для сплати відповідно до зобов'язань за кредитними договорами перед ЄБРР.