Архiв

Онуки британської королеви пожартували з її автовідповідачем

Онуки королеви Великобританії Єлизавети II - принци Уїльям і Гарі - пожартували над своєю бабусею, записавши гумористичне повідомлення на автовідповідач її мобільного телефону.

Як повідомляє в понеділок британська газета «Дейлі Стар», 24-річний Уїльям і 22-річний Гарі обіграли в тексті повідомлення звичне формулювання автовідповідача, приписавши королеві нетипові для її мови молодіжний сленг: «Ей, як справи! Це Ліз. Мене зараз немає на троні». Продовжується повідомлення так: «Для прямого зв'язку з Філіпом (чоловік королеви) натискайте «один», для зв'язку з Чарльзом (старший син Єлизавети) – «два», а для зв'язку з корги (улюблені собаки королеви) натискайте «три».

За даними газети, спочатку Єлизавета не зраділа вчинку внуків, проте потім оцінила їх гумор, уявивши, які обличчя були у тих високопоставлених урядовців і придворних, які телефонували і коли чули це повідомлення.

Пустощі Уїльяма і Гарі не викликали ентузіазму в особистого секретаря королеви Робіна Джанвріна, який «мало не впав із стільця, коли перший раз почув це повідомлення у відповідь на один зі своїх дзвінків», передає РІА «Новини».

Перший мобільний телефон королеві Єлизаветі в 2001 році подарував її середній син принц Ендрю. Внуки Уїльям і Гарі навчили бабусю посилати з «мобільника» текстові повідомлення.

Тим часом, придворним королеви заборонено використовувати на роботі мобільні телефони, оскільки вже було декілька конфузів, коли вони дзвонили під час важливих державних заходів.