Президент України Віктор Ющенко разом з дружиною Катериною Ющенко прибув з дводенним офіційним візитом до Грузії.
Як повідомлялося раніше, планується, що під час візиту Глава української держави зустрінеться з вищими посадовцями Грузії, у тому числі з Президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.
Крім того, заплановано підписання ряду міжнародних угод, серед яких, – угода про організацію і спільну експлуатацію поромної переправи Керч–Поті/Батумі, угода про співпрацю в області підприємництва, угода про використовування і правовий захист географічних назв для вин, спиртних напоїв і мінеральної води, передає «УНІАН».
В Тбілісі Ющенко візьме участь у церемонії відкриття пам'ятника Тарасу Шевченку. Президент також зустрінеться з українською діаспорою Грузії і відвідає школу імені М.Грушевського, де викладання ведеться українською мовою.
