В січні нинішнього року співробітники Державної прикордонної служби України затримали 700 чоловік, які намагалися незаконно перетнути державний кордон в обхід пунктів пропуску.
Як повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ і зв'язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, всього за перший місяць 2007 року прикордонники виявили понад 2200 незаконних мігрантів, що в 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більшість нелегалів була виявлена в пунктах пропуску через державний кордон і не пропущені до України.
Серед всіх виявлених нелегальних мігрантів лідирують громадяни країн СНД: 716 громадян Молдови, 327 узбеків, 294 таджиків, 190 вірмен, 172 азербайджанці, 105 киргизів, 97 росіян, 89 грузин, передає «УНІАН».
В той же час, достатньо часто українські прикордонники затримували і вихідців з країн Південного Сходу, серед яких 36 громадян Індії, 32 пакистанці, 22 турки, 19 в'єтнамців, 18 іракців і 15 китайців.
