Народні депутати України з фракції БЮТ здивовані позицією «Нашої України», яка не голосувала за включення в сьогоднішній порядок денний роботи Верховної Ради питання про затвердження заступника голови ВР України. Про це заявив один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов.
«Нас шокує, що, не дивлячись на наші домовленості, які. були досягнуті ще в серпні минулого року, в «НУ» як і раніше щось там не ясно», - сказав депутат і додав: «До нас дійшла інформація, що у них є свої два претенденти на посаду (заступника голови ВР - ред.) і саме тому вони не хочуть голосувати».
Турчинов упевнений, що кандидатура Томенка на цю посаду має бути затверджена і «коаліція повинна виконати свої обіцянки, які давалися перед розподілом посад».
Турчинов повідомив, що деякі нардепи пропонують БЮТ голосувати за Карпачову. Проте БЮТ не має наміру змінювати своє рішення.
Кажучи про подальшу співпрацю БЮТ і «НУ», Турчинов висловив надію, що «НУ» не вибере для себе шлях зради і не «кине» своїх політичних союзників.
Крім того, Турчинов повідомив що, сьогодні до нього підходив депутат з фракції «НУ» Олександр Третьяков і наполягав на тому, що на посаді віце-голови Ради має бути Роман Безсмертний. Також про бажання обійняти цю посаду, за словами Турчинова, заявляв Анатолій Матвієнко.
«Окрім здивування така позиція у мене ніяких інших емоцій не викликає», - резюмував Турчинов.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом