Суспiльство

У Ющенка є шанс "проштовхнути" Огризка

У Ющенка є шанс "проштовхнути" Огризка

Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування Віктор Тихонов (фракція Партії регіонів) вважає, що ще є час, щоб документи на призначення Володимира Огризка міністром закордонних справ були подані до парламенту.

За його словами, у вівторок було засідання підкомітету даного комітету парламенту, на якому було з'ясовано, що у Верховну Раду надійшло тільки представлення Президента України Віктора Ющенка щодо кандидатури Огризка на посаду міністра закордонних справ України. Тихонов відзначив, що немає більше жодного документа, які повинні бути відповідні до статті 200 Регламенту ВРУ, щоб ця кандидатура могла бути розглянута і затверджена в парламенті. Голова комітету додав, що в представленні Президента навіть не розшифровано ні ім'я, ні по батькові Огризка, немає біографічних даних, передає «УНІАН».

В той же час, Тихонов відзначив, що в середу повинно відбутися засідання комітету, на якому розглядатиметься дане подання, і тому «ще є час, щоб ці документи були подані до парламенту».

В той же час, перший заступник голови комітету з питань держбудівництва Анатолій Матвієнко (фракція «Наша Україна») не вважає порушенням те, що до парламенту не поступили документи, необхідні для розгляду цієї кандидатури. В інтерв'ю журналістам він сказав, що «немає жодної проблеми». Депутат відзначив, що зараз «зробили запит, щоб дати повний пакет документів, які необхідні для відповідного розгляду в комітеті».

«Я не бачу скандалу там ніякого, і тому я вважаю, що Тихонову не потрібно роздувати його», - відзначив Матвієнко.