Суспiльство

Гриценко вирішив розібратися з американськими ракетами

29 січня міністр оборони України Анатолій Гриценко планує зустрітися з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Уїльямом Тейлором. Про це сьогодні заявив сам Гриценко під час робочої поїздки до Севастополя.

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, під час зустрічі Гриценко має намір обговорити питання розгортання елементів американської протиракетної оборони в Центральній Європі, а також мету розміщення цих об'єктів і їх параметри.

За словами міністра оборони України, під час переговорів також обговорюватимуться можливі наслідки розміщення протиракетної оборони в Центральній Європі для національної безпеки України, передає «ЛІГА».

Міністр вказав, що після цього вітчизняне оборонне відомство сформулює свою позицію щодо цього питання.