У селі Колодіївка Подволочиського району Тернопільської області наркоділки вирощували і переробляли коноплю. На території колишнього ковбасного цеху міліціонери знайшли 31 кг марихуани. Це найбільша партія наркотиків, виявлена на території області за останні роки.
За інформацією прес-служби обласного УМВС, у цеху працював справжній конвеєр: вирощування – переробка – виготовлення – продаж сигарет-самокруток з наркотиками. Коноплі вирощували тут в саду – доглянуті рослини досягали 3 метрів. Міліціонери допускають, що насіння було привезене з Голландії, повідомляє «Главред» .
За словами власника приміщення, 53-річного місцевого жителя, він вирощував коноплі для виготовлення… приманки для рибалки. Зараз він перебуває в слідчому ізоляторі. За даним фактом порушена кримінальна справа.
