Суспiльство

Азарову бракує податкових скандалів

Азарову бракує податкових скандалів

Перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів Микола Азаров відзначає відсутність «гучних резонансних справ» в роботі податкової міліції.

Про це він заявив сьогодні на розширеному засіданні колегії Державної податкової адміністрації України.

«Вимагаю, щоб з'явилися серйозні резонансні справи», - заявив Азаров.

Водночас перший віце-прем'єр відзначив позитивну динаміку «по розкриттю фіктивних фірм і конвертаційних центрів», повідомляє «УНІАН».

Азаров назвав гучні резонансні справи одним з основних показників, за якими буде оцінюватися робота податкової міліції на наступній колегії.

У прес-релізі ДПАУ, розданому журналістам на колегії, було вказано, що минулого року податкова міліція виявила 7255 злочинів у сфері оподаткування, з яких 2050 – ухилення від сплати податків. Також було виявлено 365 злочинів, що завдали збитків на загальну суму більше як 1 млн. грн.

До бюджету і державних цільових фондів за участю податкової міліції забезпечено надходження коштів на суму 2,7 млрд. грн.