Суспiльство

Після візиту Путіна Ющенко захотів ще більше дружити з Росією

Недавній візит до України Президента Російської Федерації Володимира Путіна значно поліпшив україно-російські відносини. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, заявив на сьогоднішній прес-конференції заступник глави Секретаріату Президента України Олександр Чалий.

«Після візиту Путіна в нас атмосфера українсько-російського діалогу абсолютно інша. Вона йде в позитивному напрямі і навіть, якщо виникають якісь шорсткості або якісь проблемні питання в тих або інших точках наших взаємостосунків, ми будемо прагнути дивитися значно ширше на ці питання і будемо прагнути знаходити рішення», - заявив Чалий.

Він нагадав журналістам, що найближчим часом заплановано візит до Москви глави Секретаріату Президента України Віктора Балоги і його зустріч з головою Адміністрації Російської Федерації. «Головна мета – зафіксувати, де ми знаходимося за виконанням домовленостей комісії Ющенко-Путін, які були досягнуті під час засідання україно-російської міждержавної комісії», - уточнив Чалий.

Також він заявив: «Я не думаю, що весь спектр україно-російських відносин можна зводити до якихось проблемних питань щодо одного маяка. Звичайно, це не можна скидати з рахунків, вони створюють певну атмосферу, але ми будемо прагнути системно вирішувати ці питання протягом 2 років».