Суспiльство

Пораненого Кушнарьова не ризикнули перевозити до Києва

Пораненого Кушнарьова не ризикнули перевозити до Києва

Як стало відомо ForUm’у, в даний момент народного депутата Євгенія Кушнарьова, який отримав поранення на полюванні, оперують у лікарні міста Ізюм Харківської області.

За даними джерела, лікарі не ризикнули перевозити Кушнарьова до іншої лікарні, ухваливши рішення оперувати його в найближчій лікарні.

Як раніше повідомляв ForUm, один з лідерів Партії регіонів, депутат Верховної Ради Євгеній Кушнарьов був поранений у живіт під час полювання.

Як повідомила депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман, в даний час Кушнарьов знаходиться в реанімації, у нього простріляна печінка.

За словами Герман, депутат був поранений вже після того, як повертався з полювання - "хтось вистрілив".

В департаменті у зв'язках з громадськістю МВС України агентству підтвердили факт поранення Кушнарьова, проте не повідомили ніяких інших подробиць.