В.о. уповноваженого з прав людини Ніна Карпачова привітала дітей-сиріт і дітей-інвалідів з Новим роком на організованому нею святі новорічної ялинки.
Це свято зібрало в офісі уповноваженого з прав людини 34 дитини-інваліди, для яких відбувся святковий концерт.
Карпачова і президент асоціації інвалідів України, народний депутат Валерій Сушкевич (фракція БЮТ) вручили дітям подарунки. Відбулася також презентація поетичної збірки 16-річної Юлії Манжелій, яка хворіє ДЦП.
"Ми всіх хочемо привітати з наступаючим 2007 роком, ми знаємо, що таке страждання, ми хворіли, боролися за життя і хочемо побажати всім мужності і натхнення", - сказала Карпачова, передає «Інтерфакс-Україна».
Вона відзначила, що на святі присутні діти з Києва, Київської області, Черкас. У свою чергу, Сушкевич закликав українців замислитися про права на дитинство і дати можливість дітям-інвалідам бути разом з своїми ровесниками. Він висловив надію, що діти-інваліди святкуватимуть Новий рік не в будинках-інтернатах, не вдома, а на новорічних ялинках зі всіма дітьми.
Він закликав зробити все, щоб забезпечити права дітей-інвалідів, зокрема, права на освіту. "У наших дітей є майбутнє, і ми його забезпечимо", - підкреслив Сушкевич.
Як повідомлялося, 17 листопада парламент України достроково припинив повноваження уповноваженого Верховної Ради з прав людини Карпачової у зв'язку з обранням її народним депутатом. Вона продовжує виконувати обов'язки уповноваженого з прав людини до прийняття присяги новим омбудсменом.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом