Суспiльство

Черновецький збирається вводити карточки

Голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький має намір внести зміни до міського бюджету, збільшивши за прикладом Москви його соціальну орієнтованість.

Про це, як заявив Черновецький в інтерв'ю журналістам в аеропорту "Бориспіль" в п'ятницю, йшлося під час його зустрічі з мером Москви Юрієм Лужковим.

Як відзначив Київський міський голова, бюджет Москви соціально орієнтований на 50%, тоді як бюджет Києва до приходу до влади Черновецького був орієнтований на цю сферу, за його словами, лише на 10%. "Я постараюся зараз внести корективи до бюджету, який ми прийматимемо, здається , 28 грудня", - сказав мер, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами Черновецького, він також має намір перейняти досвід російської столиці щодо впровадження соціальних карток . "Мені сподобалася картка соціальна, яку ми теж запровадимо з пільгами для простих киян", - відзначив мер, передає «Інтерфакс-Україна».

Він також підкреслив, що один з перших заступників Лужкова займається тільки рішенням соціальних проблем. Київський міський голова також має намір перейняти дану практику.

Як повідомлялося, 20 грудня делегація на чолі з Черновецьким відвідала Москву.