Заступник глави Секретаріату Арсеній Яценюк сподівається, що сьогодні на зустрічі Президента України Віктора Ющенка, з спікером парламенту Олександром Морозом і прем'єр-міністром Віктором Януковичем, яка запланована на 17.00 обговорюватиметься питання про бюджет наступного року. Про це він заявив в інтерв'ю парламентським журналістам, передає кореспондент ForUm’у.
Яценюк підкреслив, що в питанні бюджету є «предмет для компромісу».
Він відзначив, що сподівається на те, що бюджет буде допрацьований і прийнятий до кінця «бюджетного періоду».
Відповідаючи на питання журналістів чи задоволений Секретаріат Президента тим, що сьогодні парламент врахував три поправки Президента, він заявив, що Секретаріат би був задоволений, якби врахували всі поправки.
«У зв'язку з тим, що вони (поправки – ред.) непроголосовані, необхідно сідати за круглий стіл і домовлятися», - підкреслив Яценюк.
